Dokonalá manikúra i pedikúra se skleněným pilníkem

skleněný pilník

Potřeby pro manikúru patří jistě mezi standardní výbavu jak každé ženy, tak i muže. Nůžky či kleštičky na manikúru jsou její nezbytnou součástí, avšak pro hladkou kůži a krásné nehty jsou důležité také skleněné pilníky. Nalezneme jich spoustu. K dostání jsou v různých velikostech, s pouzdry či hezkými dekoracemi. V České republice je výroba skleněných pilníků z tvrzeného skla již tradicí a patří mezi nejlepší na trhu.

Skleněný pilník není jen pro vaše ruce, ale i nohy. Pomocí pilníku můžete odstranit suchou pokožku i mozol. Takováto péče je jemná, zabere trošku delší dobu, ale výsledek stojí za to. Odměnou je nepoškozená a hladká kůže. Také zkracování nehtů nebylo nikdy jednodušší. Pilník ze skla je šetrný a zároveň velmi hygienický – neabsorbuje vlhkost a po každém použití jej snadno vyčistíte i vydezinfikujete.

Skleněné pilníky s pouzdrem či dekorací

Pilníček můžete zakoupit i ve vestavěném pouzdru. Ty jsou vhodné především na cestování a nošení po kabelkách. Nemusíte ztrácet čas hledáním různých penálků či taštiček. Skleněný pilník je ihned dostupný, kdykoliv potřebujete, a nehty si díky němu upravíte i na cestách. Na trhu jsou k dispozici také různé druhy pilníků s dekorací, ať už se jedná o nalepené kamínky či různé ornamenty.

Kosmetické tyčinky a obloukové pilníky

Pro detailní a dokonalou úpravu nehtů si nezapomeňte pořídit dřevěné kosmetické tyčinky, kterými zatlačíte přerůstající kůžičku z nehtového lůžka, a obloukový pilník pro dosažení perfektního tvaru nehtu. 

 

Péče i pro nohy

Jistě víte, kolik času trávíte na pedikúře, a přesto zůstávají vaše nohy do jisté míry zanedbané. Pomocí multifunkční skleněné pedikúrní škrabky lze odstranit ztvrdlou kůži a zároveň i ošetřit nehty. Nedá se to vůbec srovnávat s použitím pemzy či jiné pomůcky, vaše nohy se budou cítit jako v bavlnce. Škrabka je vyrobená z vytvrzeného skla a po použití stačí očistit kartáčkem pod tekoucí vodou a ihned se obnoví její ostrost. Díky této pomůcce se už nikdy nebudete chtít dříve neoblíbené proceduře vyhýbat.