Dodejte vlasům vitamíny a těšte se z jejich krásy

redhead

Krásné, husté a lesklé vlasy jsou snem každé z nás. Pravdou je, že je můžete mít i vy. Pokud svým vlasům budete pravidelně dodávat potřebné vitamíny a důležité extrakty, už v létě se budete moci pyšnit bujnější hřívou!

Blíží se letní měsíce a s nimi nás čeká plno slunečných dnů. Přestože jsou v této době naše vlasy hodně zatěžovány, není třeba kupovat mnohdy nefunkční a drahé vlasové preparáty na lámavé a suché vlasy. Lépe uděláte, budete-li vlasům dodávat potřebné živiny dlouhodobě. Vsaďte na ověřené vitamíny na vlasy

Co naše vlasy potřebují, aby byly zdravé

O vlasy bychom se měli starat stejně jako o své tělo. Svou roli samozřejmě i tady hraje genetika. Není však správné vše svádět jen na ni a nečinně přihlížet tomu, jak jsou naše vlasy suché, jemné a bez lesku. 

Vlasy by se měly vyživovat od kořínků po konečky a zapomínat by se nemělo ani na pokožku hlavy. A co vlasům nejvíce svědčí? Je to například extrakt z kopřivy, aminokyseliny, mořský kolagen, vitamíny A, B, C, D a prvky, jako jsou zinek, selen a biotin. To vše obsahují vitamínové doplňky Bloom Robins. Nabízí se ve formě gumídků nebo kapslí a obsahují vše, co vlasy potřebují. 

Přírodní preparáty dokážou divy

Pokud budete pravidelně užívat vitamíny na vlasy Bloom Robins, můžete se těšit na skvělé výsledky. Pokožka hlavy bude dobře vyživovaná, podpoří se růst vlasů. Vaše vlasy budou lesklejší a sníží se jejich vypadávání. Bude vás méně trápit jejich lámavost, mastnota a přílišná jemnost. Vlasům dodáte potřebný objem a zdravý vzhled.

Gumídky i kapsle pro výživu vlasů můžete zakoupit v balení na jeden měsíc, tři měsíce nebo půl roku. 

Nemusíte mít obavy ani v případě, že kojíte. Existuje speciální řada pro zdravé vlasy navržená maminkám. Obsahuje vše důležité pro výživu vlasů a zároveň se jedná o složení, které je 100% bezpečné i pro dítě.