Dietní zeleninové těstoviny pro celiaky, diabetiky, vegany, dietní a hubnoucí kůry

pasta-527286_1280

Snažíte se jíst zdravě a dietně, a přesto si nechcete odepřít těstoviny? Ty klasické jsou ale poměrně kalorické, navíc obsahují lepek. Naštěstí existují dietní těstoviny, které se rychle staly moderní potravinou 21. století. Ještě jste o nich neslyšeli? Zeleninové těstoviny Perfect Pasta mají spoustu výhod. Především jsou velmi kvalitní a chutné. Neobsahují lepek, cukr ani tuky. Na 100 g obsahují pouze 12 kcal! Rozhodně kvůli nim nepřiberete. Jako bonus prostřednictvím těchto těstovin dodáte tělu vlákninu a antioxidanty. Určitě stojí za vyzkoušení.

Dietní potraviny nemusí být drahé, chuťově chudé a málo rozmanité. Zeleninové těstoviny jsou toho příkladem. Připravit si z nich můžete celou řadu jídel a uvidíte, že vám zachutnají víc než klasické těstoviny. Nejsou nijak drahé a hodí se pro nejrůznější kuchařské experimenty i přípravu klasických příloh. Nahradíte s nimi nejen kalorické obyčejné těstoviny, ale mnohdy i pečivo, brambory, rýži nebo knedlíky. Za tři minuty jsou uvařené. Připravit je můžete ale i dalšími způsoby, třeba v troubě nebo na pánvi.

noodles-270300_1280

Perfect Pasta jsou dietní těstoviny vhodné pro štíhlost a krásu. Dopřát si je mohou sportovci, diabetici, celiaci, doplní jídelníček veganů nebo vegetariánů. Jde zkrátka o potravinu pro každého. Vzbuzuje zájem u nutričních poradců i odborných asociací (STOB, Klub celiakie Brno, Asociace výživových poradců…). Jděte s dobou a stravujte se moderně. Navíc u zeleninových těstovin Perfect Pasta máte záruku kvality. Jejich složení je pravidelně kontrolováno renomovanou Českou laboratoří ALS. Splňují nejvyšší kvalitativní standardy platné v EU, jako je Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE nebo KOSHER CERTIFICATE.

Dietní potraviny Pefect Pasta vám pomohou vypadat zdravě a štíhle. Přitom se nebudete muset nepříjemně omezovat v jídle. Dopřejte si porci zeleninových těstovin bez výčitek a překvapte s nimi i své blízké. Uvidí, že zdravé může znamenat výborné.

Pokud se zaměříte více na tuto problematiku, již spousta pokrmů se dělá ze zeleniny. A to hlavně díky vysoké vláknině.

Například v mnoha obchodech již objevíte zeleninové brambůrky nebo jistě každý z nás ví, že se nemusí cpát mastnými nezdravými hranolky. Alternativou jsou například zeleninové hranolky z mrkví nebo celeru.

A co vy? Rozhodli jste se žít více zdravěji?