Chcete si rezervovat stůl pro romantickou večeři? Vyzkoušejte RESTU.cz

dinner-605706_1920

Blíží se narozeninový den vaší drahé polovičky? Hledáte způsob, jak protějšek překvapit a potěšit? Drahé parfémy, značkové oblečení (u kterého možná ani netrefíte velikost či střih) a nepraktické cetky, které by se povalovaly na pracovním stole, odsuňte na druhou kolej. V kurzu jsou zážitkové dárky a jedním z nich je romantická večeře ve dvou. Zapomeňte na českou kuchyni a zažijte se svým partnerem chuťový orgasmus po ochutnání indické kuchyně.

Najít veškeré restaurace v Praze a vybrat z nich opravdovou perlu, která slibuje lahodné indické pokrmy, se může zdát jako nadlidský výkon. Nicméně, s revolučním portálem RESTU.cz je hledání snadnější, rychlejší a bezpracné. Třešničkou na dortu je funkce umožňující rezervaci stolu v konkrétní datum a čas.

Testování portálu RESTU.cz

Jakmile vstoupíte na webovou stránku RESTU.cz, zobrazí se vám vyhledávací formulář a formulář pro okamžitou rezervaci stolu. Druhou funkci využijete v okamžiku, kdy znáte přesný název restaurace. Pakliže restauraci teprve hledáte, poslouží vám vyhledávací políčko v horní části. Portál disponuje bohatou databází restaurací po celé České republice. K dnešnímu dni je v databázi evidováno 20 737 restaurací. Přehled o restauracích si můžete filtrovat podle různých parametrů, například podle měst, typu kuchyně a podobně.

Restaurace s exotickou kuchyní

Staročeskou kuchyni zvládnete uvařit doma. Ochutnejte lahůdky s nádechem exotiky. Velmi lákavá je indická restaurace Praha, přičemž v databázi je indických restaurací v hlavní metropoli hned několik. Na RESTU.cz si můžete vybírat na základě hodnocení návštěvníků, kteří už měli tu čest v dané restauraci jíst. Nemusíte se obávat, že byste zadali rezervaci do restaurace s podprůměrnou kvalitou.