Chcete mít neodolatelný pohled, který dostane muže do kolen? Nechte si prodloužit řasy

Prodlužování řas

Ženy a dívky se chtějí líbit. Je příjemné, když se za nimi se zalíbením otočí nejeden muž a ostatní příslušnice ženského pohlaví tiše závidí. Krása velice často vychází zevnitř, ale i na povrchu je třeba na vizáži občas zapracovat. Co takhle si nechat prodloužit řasy? Jaká žena by nechtěla mít uhrančivý vzhled?

Mít tak pohled laně

Přitáhnout pozornost k sobě lze i dobře zvoleným make-upem, který na první pohled vypadá velmi přirozeně. Ten si však neporadí s jemnými a řídkými řasami, jež bývají výbavou mnoha žen. Štěstí má ta, jež se narodila s hustými a černými řasami. Ale v dnešní době umíme pomoci i těm méně obdařeným. Stačí si nechat řasy prodloužit u profesionálů.

Kašmírové řasy

Prodlužování řas se nejčastěji provádí obvyklou metodou, a to nalepováním syntetického hedvábí nebo norkového vlasu na přirozenou řasu. Různá délka, tloušťka i zakřivení syntetických řas dodává pohledu na neodolatelnosti.  

Jako druhý způsob se nabízejí kašmírové řasy. Jejich výhodou je, že jsou až o 50 % lehčí. Řasy tak nejsou ani po prodloužení příliš zatížené a budí zdání přirozenosti – jako by se žena s takovými řasami narodila. Mimo to dobře drží tvar a každá se s nimi může cítit velmi příjemně a upraveně. Což je ostatně i důvod, proč si kašmírové řasy vybírá stále větší počet žen a dívek, které se chtějí líbit.

Jak procedura nalepování řas probíhá?

V kosmetickém salónu vám nejprve na vaše původní řasy nalepí ty vámi vybrané – buď klasické, nebo kašmírové. Pravidelně přibližně po třech týdnech by se mělo chodit na doplnění řas. A jednou za čas, zhruba za půl roku, je vhodné nechat oči na měsíc odpočinout a umělé řasy sundat. Oči i řasy během této doby zregenerují. Jako další možnost se nabízí decentní nalepení umělých řas jen do vnějšího koutku oka,  vypadají také velmi atraktivně.