Americké módní stálice Tommy Hilfiger a Calvin Klein u vás doma

Calvin Klein mikiny

Módě propadá stále více žen a postupně se k nim přidávají také pánové, kteří oceňují především styl, pohodlí a důraz kladený na detailní zpracování. Máte-li rádi ležérní eleganci, sportovní střihy a kvalitu, otestujte nové kolekce věhlasné americké značky Tommy Hilfiger. Ta vystupuje na trhu již od roku 1951, kdy se zakladatel značky začal orientovat na úpravu džínových kalhot. Následně si otevřel svůj první obchod a teprve když se přesunul do pulsujícího New Yorku, uvedl vlastní kolekci módy, jež si okamžitě získala fanoušky po celém světě. Dnes se řadí módní značka Tommy Hilfiger mezi stálice, protože myslí na ženy, muže i zákazníky z řad dětí a zároveň představuje žhavé tipy na praktické doplňky a obuv.

Originální znak propůjčuje věcem jedinečnost

Tommy Hilfiger symbolizuje jedinečná kombinace červené, modré a bílé barvy s nápisem značky. Logo najdete na všech originálních produktech z dílny Tommy Hilfiger. Značkové boty Tommy Hilfiger jsou navrhovány s ohledem na aktuální trendy a funkčnost. Precizní zpracování se odráží v použití špičkových materiálů, jež si zamiluje každý. Ať už se rozhodnete pro sportovní tenisky, kotníkové boty či snad jednoduché pantofle, vždy doladíte svůj outfit k naprosté dokonalosti.

Vyhledávanou značkou je rovněž Calvin Klein, módní guru z Ameriky, který si splnil sen a po studiu návrhářské školy se vrhnul na vlastní kolekci pro muže a ženy. Tehdy on sám netušil, jak obrovský úspěch bude jeho značka mít. Calvin Klein se spolu s Tommy Hilfiger značkou a Ralphem Laurenem řadí mezi trojici nejžádanějších amerických velikánů.

Módní vizionář Calvin Klein

Unisexová móda vynáší návrháři ročně neuvěřitelné stovky milionů dolarů a není se čemu divit. Jeho návrhy oblékají celebrity světového formátu i obyčejní lidé, pro něž je důležitá kvalita a pohodlí. Luxusní Calvin Klein mikiny vám učarují svým střihem a vybranými materiály. Dokonale vyšperkovaný model doplňte o mikinu s kapucí, velkými kapsami i neobvyklými potisky. S módou od Calvina Kleina budete jiní a přece tak jedineční v práci, během výletu do města i večer u skleničky vína.