4 důvody, proč je jeden pravý zlatý šperk lepší než spousta bižuterie

hand-556775_1280

Když paprsek světla dopadne na třpytivé zlato, neodolatelný záblesk upoutá pozornost a hned je všem jasné, že žena, která nosí takové šperky, ví, co chce. Pravé zlaté šperky v sobě snoubí prvotřídní kvalitu a dokonalý vzhled, který vydrží po generace. Podívejte se na některé důvody, proč je lepší pořídit si raději jeden pořádný pravý zlatý šperk, než celou spoustu levné bižuterie.

1. Odolnost

Zlato je výjimečně odolný a stabilní materiál. Jeho zásoby jsou omezené, a proto v sobě uchovává hodnotu, která je udává mimo jiné také krásou tohoto prvku, který je oceňovaný při výrobě šperků. Pravé zlaté náušnice vydrží stejně tak krásné, jako po zakoupení i přes působení vody a dalších faktorů vzniklých nošením.

2. Snížené riziko alergické reakce

Hodně lidí je alergických na slitiny a barvy, které se používají při výrobě obyčejné bižuterie. Celá řada lidí je také alergická na stříbro. Oproti tomu procento lidí, kteří jsou alergičtí na zlato je výrazně nižší. Pro všechny, kteří mají citlivou kůži, jsou tedy zlaté šperky jasnou volbou.

3. Dokonalý nenapodobitelný vzhled

Zlaté náušnice a jiné šperky mají dokonalý vzhled, který obyčejná bižuterie jen těžko napodobí. Krása, lesk a třpyt zlatých šperků navíc trvá a jejich dokonalost je někdy až neuvěřitelná. Pro každou výjimečnou událost, na běžné nošení nebo i jako dárek, je zlatý šperk ideální ukázkou toho, jak si dokážete vážit skutečných hodnot a že víte, co za to skutečně stojí.

4. Šperk se může stát rodinným dědictvím

Zlaté šperky s ověřenou registrací u Puncovního úřadu jsou vyrobeny z pravého kvalitního zlata a to znamená, že máte jistotu jejich skutečně velmi dlouhé životnosti. Právě díky svým výjimečným vlastnostem jsou zlaté šperky často součástí rodinného dědictví a předávají se z generace na generaci. Pravý zlatý prsten po prababičce je stejně krásný jako ty prodávané v obchodě a navíc má nevyčíslitelnou osobní hodnotu.