3D odlitek vám pomůže navždy uchovat vzpomínku na narození miminka

3D odlitek

Očekáváte narození miminka? Zachovejte si vzpomínku a jeho malé ručičky a nožičky, navždy uchovanou v pevné hmotě. Vzpomínky nemusejí vyblednout a stát se jen zaprášenými fotografiemi ve starých albech. 3D vzpomínkové odlitky maličké ručky nebo nožky malého dítěte vám umožní zachovat navěky památku na jeho první dny a umožní vám sledovat, jak vaše ratolest roste.

Jak snadno zhotovit 3D odlitek dětské ručičky či nožičky

Vytvoření pružné formy podle dětské ručičky i výroba vlastního 3D odlitku není vůbec složitá. S pomocí kvalitní odlévací sady, jaké dodává například firma vzpominkovyodlitek.cz, to zvládne naprosto každý. Jak na to? Ruku či nohu miminka ponoříte na chvíli do tekuté hmoty, ve které ji chvíli podržíte, než ztuhne. Trvá to velmi krátce, pouhých několik desítek vteřin. Jakmile tekutina ztuhne v pružnou hmotu, končetinu snadno vytáhnete a vzniklou formu zalijete přiloženou směsí, která vytvoří dokonalý a detailní odlitek. 3D odlitky jsou natolik věrné, že zachytí dokonce otisky prstů malého děťátka. Hmota, ze které se vytváří odlévací forma, je naprosto zdravotně nezávadná. Stejný materiál se používá i v lékařství například pro zhotovování forem na zubní náhrady.

3D odlitky pomohou navždy uchovat šťastné vzpomínky

Poté co vytvoříte 3D odlitek či otisk, můžete jej natřít dekorativní barvou s metalickým efektem a vytvořit dokonalý dojem bronzového či zlatého odlitku. Přestože vaše děti časem vyrostou, vy se budete moci navždy mazlit s jejich drobounkými ručkami a připomínat si dávné okamžiky štěstí.

Pro prvních 20 nakupujících s hodnotou objednávky nad 1.600 Kč tu máme připraveny PRAKTICKÉ KOŽENÉ DIÁŘE S KOVOVÝM PEREM

A při objednávce nad 2.000 Kč = POŠTOVNÉ ZDARMA innocent